کارت ویزیت بیمه ما

دانلود مجموعه طرح لایه باز فتوشاپ (PSD) کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما

دسته بندی محصول :

کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده:

 قرمز،سفید،مشکی

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل :

 9*6 سانتیتر

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

2 تا 50 MB

مد تصویر: CMYK
قابل استفاده در :فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

طرح لایه باز کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما

دانلود لایه باز طرح آماده کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما ، ویژه انواع موسسات و شرکت های بیمه جهت صدور بیمه نامه که به راحتی می توانید بعد از خرید کارت ویزیت دلخواه، تغییرات لازم و شخصی خود را روی آن ها اعمال کنید وسپس آن را چاپ نمایید.

اولین قدم برای داشتن کارت ویزیت خاص و عالی،  طراحی صحیح آن است و آخرین مرحله چاپ آن با کیفیت بالا است. اما نکات زیادی وجود دارد که در زیبایی و جذابیت کارت ویزیت موثر است. لازم به ذکر است که این امر در مورد کلیه شرکت ها و شغل ها یکسان است. به عنوان مثال ، کارت ویزیت لایه باز دفتر نمایندگی بیمه ما باید خیلی حرفه ای طراحی شود  تا نشان دهد که شغل شما ارائه و صدور انواع بیمه نامه می باشد. بنابراین ، در این صفحه ، ما به نکات اصلی طراحی و چاپ کارت ویزیت لایه باز شرکت بیمه ما خواهیم پرداخت.

نکات موثر در طراحی کارت ویزیت کارگزاری بیمه ما:

همانطور که گفته شد ، تهیه کارت ویزیت ، به ویژه کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما ، اولین قدم موثر در جلب توجه مخاطبان است و همیشه باید با دقت انجام شود.  نکات مهم آن شامل موارد زیر است:

تصاویر و رنگ در طراحی کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما: تصاویر و رنگهای به کار رفته در طراحی کارت ویزیت جزو اولین عناصری هستند که بر ظاهر حرفه ای کارت ویزیت تأثیر بسزایی می گذارند. برای داشتن یک کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما ، شما باید از تصاویر رنگی و طیف رنگی استفاده کنید که همیشه ظاهر ساده و کلاسیک خود را حفظ کرده و احساس قدرت را در ذهن مخاطب ایجاد می کند. به عنوان مثال ، از رنگهای سفید و مدادی و قرمز و تصویر و لوگوی بیمه می توان استفاده کرد تا جذابیتی ویژه برای مخاطب نشان دهد و به مخاطب کمک کند تا فوراً زمینه کارهای شما را متوجه شوند.

طراحی و حاشیه امن در طراحی طرح لایه باز کارت ویزیت دفتر بیمه ما:  همانطور که گفتیم برای طراحی کارت ویزیت حرفه ای بهتر است از طرح های کلاسیک و ساده استفاده کنید. از طرف دیگر ، هنگام طراحی یک محصول چاپی مانند کارت ویزیت ، معمولاً باید فاصله ای حدود نیم سانتی متر از لبه کاغذ تا طرح اصلی را به عنوان یک حاشیه امن در نظر بگیریم. این فضا برای اطمینان از این است که به هنگام برش کارت ویزیت ، هیچ یک از اطلاعات اصلی کارت ویزیت ، مانند تصاویر و متن ، پس از چاپ به خطر نیفتد.

متن و مطالب نوشته شده در طراحی کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما: قرار دادن متن و محتوا موضوعی است که باید با دقت انجام شود. زیرا متنی که انتخاب می کنید می تواند تأثیر مستقیمی بر مخاطب بگذارد. هنگام طراحی نمونه کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما، بهتر است کلیه اطلاعات لازم از جمله نام ،نام خانوادگی، عنوان شغلی و روش های تماس مانند شماره تماس و آدرس شغلی درج شود تا مخاطب در اسرع وقت با شما تماس بگیرد. به اندازه فونت نوشتاری خود نیز توجه کنید و از استانداردهای کارت ویزیت پیروی کنید. به عنوان مثال ، بهتر است نام و نام خانوادگی و عنوان کمی بزرگتر از سایر نوشته ها باشد. در بسیاری از موارد ، اطلاعات را می توان طوری در کارت ویزیت قرار داد که بخشی از آن روی کارت و بخشی دیگر در پشت قرار گیرد.

مشاهده انواع طرح بنر بیمه

نکات مؤثر در چاپ کارت ویزیت لایه باز دفتر بیمه ما:

پس از طراحی کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما ، زمان آن رسیده است که آن را چاپ کنید. در این هنگام ، روش چاپ و کیفیت آن حاوی نکاتی به شرح زیر است: معمولاً کارت ویزیت شرکت بیمه ما با دو روش چاپ افست و دیجیتال چاپ می شوند. این دو روش متفاوت هستند و بسته به نوع نیاز باید انتخاب شوند. به عنوان مثال ، برای چاپ  کارت ویزیت با تعداد کم و در مدت زمان کوتاه ، روش چاپ دیجیتال مناسب است. در مقابل ، چاپ افست برای تعداد چاپ بالا و بدون داشتن محدودیت زمانی استفاده میشود. البته عوامل چاپ دیگری نیز وجود دارد که باید قبل از چاپ کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما در نظر گرفته شود. این شاخص ها عبارتند از کیفیت ، مواد به کار رفته در کارت ویزیت، اندازه کارت ویزیت ، روکش روی کارت ویزیت، کارت یک طرفه یا دوطرفه باشد ، روش برش کارت ویزیت، تعداد چاپ و در آخر استفاده از جلوه های مخصوص مانند UV ، طلا کوب و نقره کوب .

این نوع کارت ویزیت مناسب شرکت بیمه، کارت ویزیت نمایندگی بیمه، کارت ویزیت بیمه گذار می باشد. طرح  روی کارت ویزیت مناسب برای انواع شرکت ها و نمایندگی های بیمه می باشد . همانطور که می بینید این کارت های ویزیت با رنگ پس زمینه  نوک مدادی ، قرمز و سفید ….و بصورت دو طرفه طراحی شده است. در این طرح کارت ویزیت از تصاویر با کیفیت و جذاب به همراه لوگوی بیمه استفاده شده است .با تغییر در ابعاد این طرح ها به راحتی میتوانید از آن ها برای بنر و تراکت شرکت و نمایندگی بیمه استفاده کنید. در صورت استفاده برایشرکت و نمایندگی بیمه، می توانید نام شرکت بیمه گذار و توضیحات مورد نظر را روی کارت بنویسید . به منظور به صفر رسیدن درصد خطای هنگام چاپ و برش کارت ویزیت، خطوط برش به خوبی در طراحی کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما رعایت شده است. کارت ویزیت لایه باز دفتر نمایندگی بیمه ما ، توسط تیم طراحان حرفه ای طراحی شده و آماده تغییر و چاپ می باشد.

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت دفتر نمایندگی بیمه ما

برای دیدن و دانلود تراکت های شرکت بیمه به لینک تراکت بیمه مراجعه نمایید.

نمونه طرح های لایه باز کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما جدید، مناسب برای انواع کارت ویزیت دیجیتال، کارت ویزیت لاکچری، کارت ویزیت چاپی، کارت ویزیت موبایلی با سایز استاندارد، ضمانت کیفیت، پشتیبانی محصول و طراحی اختصاصی پاویسا